Praktijk Quality Living

Diana Kanters
Van Immerseelstraat 25 , 5175 CH Loon op Zand

Praktijk Quality Living begeleiding vanuit het hart
Al ruim 10 jaar werk ik in mijn praktijk en bijna 20 jaar voor mezelf, waar ik zo van geniet! Ik ben getrouwd en moeder van 2 geweldige kinderen. De combi van praktijk, advies & verkoop en de workshops is hard werken maar dat doe ik echt met veel liefde en plezier. Voor mij voelt het echt als een roeping om anderen mensen te helpen om ze weer te laten genieten, ze te laten kiezen voor een kwalitatief goed leven (vandaar de naam Quality…
Diana Kanters
Praktijk Quality Living begeleiding vanuit het hart
Al ruim 10 jaar werk ik in mijn praktijk en bijna 20 jaar voor mezelf, waar ik zo van geniet! Ik ben getrouwd en moeder van 2 geweldige kinderen. De combi van praktijk, advies & verkoop en de workshops is hard werken maar dat doe ik echt met veel liefde en plezier. Voor mij voelt het echt als een roeping om anderen mensen te helpen om ze weer te laten genieten, ze te laten kiezen voor een kwalitatief goed leven (vandaar de naam Quality Living) want wat is het leven mooi en bijzonder. Ik gun het iedereen om dat met deze ogen te zien.
Door de jaren heen heb ik veel opleidingen gedaan waar ik veel van heb geleerd maar de mooiste inzichten komen via mijn intuïtie. Ik ben altijd al sterk invoelend geweest maar had daar als jong meisje en zeker tot mijn 30e veel last van. Maar ook door alles wat ik heb meegemaakt ben ik gegroeid en begrijp ik de ander in zijn pijn nog beter waardoor ik je nog beter kan helpen.
Ik voel jouw energie, ik voel je blokkades en ik zie jou echt en wil je graag helpen om verder te groeien, om echt te helen. Dan is het soms nodig om pijnlijke stukken aan te kijken om ze vervolgens los te laten en zo te voelen dat je er weer helemaal mag zijn, en dat je blij bent met jezelf, dat je gegroeid bent. Pijn en crisis is niet leuk maar geeft meestal de grootste groei.
Ik geloof er sterk in dat we allen zeer intuïtief zijn maar dat we teveel in ons hoofd zitten door onze maatschappij en alles dat we moeten van onszelf. Ik wil jou leren om weer te leven zoals jij dat wil en te vertrouwen op je intuïtie.
• HBO psychosociaal therapeut Gradatim (diploma 2000) In deze periode werkte ik nog als woonconsulent
• Diverse wichelroede cursussen/trainingen en stage bij een woonbioloog (2002 - 2005)
• Diverse kind en jongerencoach opleidingen (2012 en 2016)
• Civas opleidingen : kleurentherapie en feng-shui
• Hbo psychosociale en medische basiskennis (2015)
• Ondersteunende opleidingen praktijk : jassentherapie, psych-k, ret, faalangstrainer, poptalk ed
• Cursus slaapcoaching (2016)
• Cognitief mindfulness therapeut (2017)
• Hypnotherapeut met regressie (2018)
• Access Bars en stoelmassage cursussen (2019)
• EMDR (2020)
• Opleiding systemisch coachen (2021)
• IEMT practitioner (2022)
• Tafelopstelling bij Smara opleidingen (2023)
• NEI (2024)
Ik hou ervan om eerlijk en open te werken. Mijn kracht is het afstemmen en meevoelen met de ander, waardoor mensen zich snel op hun gemak voelen en daardoor begrepen voelen. Door mijn intuïtie en ervaring en door de methoden waar ik mee werk, kunnen we snel de diepte ingaan en tot de kern komen waar soms pijn en blokkades zitten en oude ballast. Door deze los te laten komt er letterlijk ruimte en kracht om weer verder te gaan.
Ik werk naast gesprekken voor inzicht ook met methodes als :
Vooral een combinatie van IEMT, NEI, innerlijk kind werk en opstellingen, maar ik gebruik ook EMDR, hypnose/regressie, emotionele healing, EFT, psych-k en veel oefeningen : zoals visualisatie, energie-, aardings-, ontspanning- en bewustzijnsoefeningen en mindfulness. Het inzetten van technieken gaat puur intuïtief, op dat moment bekijk ik wat het meest helpend is. Bij alle technieken wordt het onderbewuste aangesproken omdat hier de wortel ligt van het probleem en de sleutel tot verandering. Soms kun je bewust heel goed snappen waarom je iets doet, en zijn inzichten heel helpend maar echte groei ontstaat wanneer het onderbewuste wordt gehoord waardoor er heling mag plaatsvinden.
In de praktijk werk ik met kinderen, jongeren en volwassen aan:
- Het vergroten van een positief zelfbeeld en dus meer zelfvertrouwen
- Loslaten van oude ballast en pijn
- Weer jezelf worden als je jezelf bent kwijtgeraakt
- Verwerken van (oude) emoties
- Bewustwording dat we oude pijn dragen (soms van anderen)
- Blokkades opheffen
- Inzicht in je patronen
- Oude overtuigingen loslaten en nieuwe aannemen
- Inzichten in je gedachten en leren positief denken
- Je energie weer laten stromen en vermoeidheid loslaten
- Inzicht in en leren omgaan met stress
- In contact komen met je eigen gevoel en behoeften
- Je goed kunnen ontspannen
- Een gevoel krijgen van een goede basis en geaard zijn
- Dingen doen die je graag doet en weer kunnen genieten
- Goede gezondheid en vitaal zijn
- Leren accepteren en weer grip krijgen op een situatie
Met de volgende psychosociale problemen kun je terecht:
- Somberheid/depressieve gevoelens
- Rouwproblematiek
- Onzekerheid
- Angst en nervositeit
- Eenzaamheidsproblematiek
- Emotionele verwerking
- Identiteitsproblemen
- Concentratieproblemen
- Gespannenheid/gejaagdheid
- Verlegenheid/minderwaardigheidsgevoelens
- Zingeving en levensvragen
- Relatieproblematiek
- Midlife-problemen
- Burn-out
- Werkproblematiek
- Opvoedkundige problematiek
- Financiële problematiek
Met de volgende klachten kun je terecht:
- Slaapproblemen
- Hyperventilatie
- Eetproblemen
- Maag-/darmklachten
- Chronische vermoeidheid
- Hoofdpijnklachten
- Rugklachten
Ik werk graag met kinderen. Veel voorkomende problemen zijn:
- Problemen met het verwerken van verdriet
- Angst voor zwemles, tandarts, spreekbeurt enz.
- Geen vrienden kunnen maken
- Pesten en gepest worden
- Vervelende gevoelens en nare gedachten
- Moeite met ontspannen / slaapproblemen
- Tics
- Moeite met de echtscheiding van de ouders
- Te weinig zelfvertrouwen / faalangst
- Moeite met uiten
Wanneer je hooggevoelig bent kunnen zich een aantal problemen voordoen :
- Gevoelens of emoties van anderen overnemen
- Verwardheid en oververmoeidheid
- Gevoelig voor pijn, geluid, fel licht en drukte
- Je gespannen voelen
- Snel van streek door een opmerking
- Vaker buikpijn en/of hoofdpijn
- Stress
- Neiging tot aanpassing aan anderen
- Moeite met grenzen
- Vaak verlegen
- Last van faalangst
- Perfectionistisch
- Last van somberheid en angsten
- Sneller huilen / sneller boos
- Allergieën
- Slecht slapen
- Snel overprikkeld zijn door alle indrukken van buitenaf
In de praktijk leer ik je hoe je je gevoeligheid als kracht kunt gebruiken en hoe je een onderscheid kunt maken wat van jezelf en van anderen is.
Ik werk in de praktijk op maandag, dinsdagmorgen, woensdag en donderdag tot 15 uur.
Houd rekening met een wachttijd van 5 tot 8 weken.
Aangesloten bij NFG - NAP - Vereniging van NEI therapeuten
Elke donderdag ben ik open met het gelukswinkeltje voor een kennismaking of een advies.
Van Immerseelstraat 25

