Integratieve Kindertherapie Jantien van Zuilen

S.J. van Zuilen
Weteringschans 72, 1017XR Amsterdam

Mijn naam is Jantien van Zuilen.
Met veel plezier werk ik als Integratieve KinderCoach, -Counselor en -therapeut met de missie: 'gelukkige kinderen in een gelukkige wereld.'
Mijn praktijkruimte bevindt zich op de Weteringschans 72, 2de etage in Amsterdam.
S.J. van Zuilen
Mijn naam is Jantien van Zuilen.
Met veel plezier werk ik als Integratieve KinderCoach, -Counselor en -therapeut met de missie: 'gelukkige kinderen in een gelukkige wereld.'
Mijn praktijkruimte bevindt zich op de Weteringschans 72, 2de etage in Amsterdam.
De 4-jarige opleiding integratieve kindertherapie tot Integratieve kindertherapeut ECP heb ik gevolgd aan de Nederlandse Academie voor Psychotherapie.
Het doel van Integratieve Kindercoaching, -counseling en -therapie is groei. Je kind wordt geholpen zichzelf te helpen. Afhankelijk van de zwaarte van de problematiek is coaching voldoende. Dit is het geval bij problemen die vooral in de buitenwereld spelen; kinderen leren om anders om te gaan met triggers of anders te doen in bepaalde situaties. Wanneer er innerlijke conflicten spelen zoals belemmerende overtuigingen, kan counseling helpen. In sommige gevallen, bijvoorbeeld bij dissociatie, kan therapie de oplossing zijn. Je kind wordt begeleid om dat wat naar is op te lossen en te integreren, zodat het prettige wat achter de vervelende gevoelens zit vrijkomt en je kind openstaat om nieuwe ervaringen te integreren in zijn of haar bestaan. Dit leidt tot groei.
Zie voor meer informatie over de integratieve kindertherapie mijn website: www.jantienvanzuilen.nl.
Kinderen die de weg naar onze praktijk vinden, willen zich meer en vaker gelukkig voelen. Alle kinderen zijn meer dan welkom.
Klachten waarmee kinderen worden aangemeld door ouders zijn bijvoorbeeld:
- gepest worden
- moeite hebben met vrienden maken
- onverklaarbare buikpijn of hoofdpijn
- onzekerheid, faalangst of andere angsten
- boosheid, agressie, ruzie maken
- moeite hebben met grenzen aangeven of over grenzen heen gaan
- onderpresteren op school, hoogbegaafdheid
Nare gevoelens kunnen leiden tot 'ongewenst' gedrag. Vaak wordt vooral gestuurd op gedrag, terwijl dat in de meeste gevallen slechts symptoombestrijding is. Het gaat immers om de nare gevoelens achter het gedrag.
Alles wat een kind belemmert om zijn of haar volle potentie te leven is van belang om aangepakt te worden. Ieder kind krijgt een aanpak op maat, ieder kind is immers uniek.
Daarnaast begeleid ik met veel plezier ouders bij het mooiste en daarnaast misschien wel het meest uitdagende wat er is, het opvoeden van kinderen. Dat kan door middel van een-op-een begeleiding, of door het volgen van de 'Sleuteltraining HarTgrondig opvoeden'. Dit is een zes-delige training waarbij ouders op een nieuwe manier naar hun kind leren kijken met als doel diepgaand contact.
U kunt contact opnemen door het contactformulier op mijn website in te vullen of een e-mail te sturen naar:
info@jantienvanzuilen.nl.
Ik ben aangesloten bij de 'Nederlandse Federatie Gezondheidszorg' (NFG) en de koepelorganisatie 'Nederlandse Associatie voor Psychotherapie' (NAP). De behandelingen worden vergoed vanuit de aanvullende verzekering van de meeste ziektekostenverzekeraars.