Praktijk voor psycho- en hypno-psychotherapie "Adh
Jose (Josepha, Gerarda, Catharina, Maria) Klaassen-Kersten
Dennenstraat 10-A, 6543 JT Nijmegen

Graag stel ik me voor. Ik ben van 1948 en nog werkzaam. Vanuit mijn persoonlijke leven met enkele diepgaande life events heb ik een drive me in te zetten voor de cliënt en de medemens. Ik zoek steeds naar mogelijkheden om zo dicht mogelijk bij de ander en diens innerlijk te komen om van daaruit ee klcht of probleem hanteerbaar te maken. Zingeing is een onlosmakelijk onderdeel van het proces. Ik heb jaren ervaring in de Gespecialiseerde Geestelijke Gezondheidszorg in enkele instellingen en daarnaast…
/therapeut-qm807rxv.html
- CGT
- Oncologie, mensen met kanker: angst, pijn, slaapproblemen, misselijkheid, prikangst, claustrofobische klachten bij onderzoek, angst voor de dood, angst voor onderzoek /behandeling, depressie, relatieproblemen ten gevolge van kanker, verlies van identiteit/zingeving, PTSS ten gevolge van de medische b ehandeling
- Dagelijks ben ik bereikbaar van 09.00-10.00 uur en van 17.00-18.30 uur, behalve op
Jose (Josepha, Gerarda, Catharina, Maria) Klaassen-Kersten
Graag stel ik me voor. Ik ben van 1948 en nog werkzaam. Vanuit mijn persoonlijke leven met enkele diepgaande life events heb ik een drive me in te zetten voor de cliënt en de medemens. Ik zoek steeds naar mogelijkheden om zo dicht mogelijk bij de ander en diens innerlijk te komen om van daaruit ee klcht of probleem hanteerbaar te maken. Zingeing is een onlosmakelijk onderdeel van het proces. Ik heb jaren ervaring in de Gespecialiseerde Geestelijke Gezondheidszorg in enkele instellingen en daarnaast in een Algemeen Ziekenhuis, op de afdeling psychologie. Mijn aandachtsgebieden waren en zijn oncologie en psychiatrie. In 2020 heb ik een boek geschreven met de titel: Integratie van medische hyonose in psychotherapie; Klinische praktijk en theorie. Uitgeverij Garant. Naast mijn therapeutisch werk heb ik revalidatieprogramma's verzorgd voor mensen die de curatieve behandeling voor kanker hadden afgesloten. Ook heb ik voor de palliatieve patiënt een programma ontwikkeld. Ik ben erkend supervisor. Ook heb ik regelmatig lesgegeven aan collega's. Momenteel bouw ik de praktijk meer en meer af. Mijn man is dement en ik wil er voor hem zijn en samen leuke herinneringen maken.
Na mijn eerste opleiding voor fysiotherapie ontdekte ik dat ik graag met mensen de diepte in wilde. Daarom heb ik een post-HBO opleiding gevolgd waarin verschillende therapie methoden werden onderwezen: Cognitieve gedragstherapie, cliëntgerichte therapie, focussen, relatie- en systeemtherapie, lichaamsgerichte therapie, onderwijskunde (waardoor onderwijsbevoegdheid). Vervolgens heb ik een opleiding hypnose gevolgd, Ericksoniaanse therapie, hypnotische taalgebruik en metaforen en metaforische verhalen. Medische hypnose heb ik veel toegepast in het ziekenhuis. Verder ben ik opgeleid in EMDR, schematherapie en als supervisor.
- CGT
- Cliëntgerichte therapie
- Medische hypnose
- Hypnotisch taalgebruik, metaforen en metaforische verhalen
- Schematherapie
- EMDR
- Relatietherapie
- Oncologie, mensen met kanker: angst, pijn, slaapproblemen, misselijkheid, prikangst, claustrofobische klachten bij onderzoek, angst voor de dood, angst voor onderzoek /behandeling, depressie, relatieproblemen ten gevolge van kanker, verlies van identiteit/zingeving, PTSS ten gevolge van de medische b ehandeling
Psychiatrie: angst, depressie, conversie, trauma behandleing, PTSS, agorafobie, anorexia nervosa, trauma na medische ingrepen, wantrouwen en achterdocht.
Algemene gezondheidszorg: hypertensie, PDS, ALK
Werkgerelateerde problematiek: overvraging, ondervraging
- Dagelijks ben ik bereikbaar van 09.00-10.00 uur en van 17.00-18.30 uur, behalve op
woensdag. Telefoon 0243781100
- De praktijk is goed bereikbaar met OV.
- Verwijzing via de huisarts is niet nodig, heeft echter wel mijn voorkeur dat je overlegt met de huisarts.
- Ik streef naar een zo goed mogelijke dienstverlening. Mocht je desondanks ontevreden zijn, kunt je dit met mij bespreken. Mocht dit gesprek niet tot een oplossing leiden kun je je wenden tot het secretariaat van de NAP om een klcht in te dienen.
- Er wordt een dossier aangelegd, die 20 jaar bewaard dient te worden.
- Er wordt een behandelovereenkomst gesloten. Jij ontvangt deze overeekomst.
- Ik heb beroepsgeheim. Zonder jouw toestemming is er geen contact met derden.
- De therapie wordt gedeeltelijk vergoed door de ziektekostenverzekering als je aanvullend verzekerd bent.
- Bij ziekte van mij is waarneming geregeld.
5.8252870
51.8315730